Добавить приложение "Inacsy" на главный экран

Для того, щоб створити нову групу або знайти вже створені, потрібно:

Вибрати інтерес

Натисніть на галочку і у спливаючому вікні виберете цікаву для вас тему

Вибрати локацію

Тим же способом виберіть зону локації, до якої буде прив'язаний Ваш інтерес. Наприклад, Вашим інтересом є футбол. Ви можете створювати або вибирати групу футболу на рівні країни, області, району, міста, вулиці чи конкретного будинку.

Визначившись з локацією, натисніть на стрілочку і перейдіть до відповідної групи.

Про проект

www.inacsy.com

ІНТЕР АКТИВНІ СИСТЕМИ КОМУНІКАЦІЙ

для кращих результатів вашого життя
У сучасному світі інтернет займає важливий статус. Соціальні мережі, мессенджери, інформаційні платформи генерують велику кількість інформації, яка значно перевищує можливості людини для її корисного використання, а діяльність в покращенні реального життя все ще має низький рівень результативності. Тому постала потреба створити більш дієвий системний інструмент, який дозволить більш легко і розумно використовувати існуючи потенційні можливості кожної людини, окремих суспільств і всього громадянського суспільства України в цілому.
 
ІНтер АКтивні СИстеми КОМуникацій inacsy.com це інноваційні системи комунікацій для кардинального підвищення ефективності в досягненні бажаних цілей, з використанням не тільки сучасних технічних засобів та інноваційних алгоритмів, а і широким застосуванням налаштувань особистих фільтрів користувачів.
 
Архітектура структури inacsy.com розподіляє інформаційне поле за вибраними інтересами і групує за територіальними ознаками, що автоматично формує громадянське суспільство і створює новий інформаційний простір для конструктивної взаємодії на всіх рівнях: країни, областей, міст, районів, населених пунктів, вулиць, будинків. Таким чином, кожен життєвий інтерес, організація чи об’єднання мають повністю розгалужене інформаційне «електронне дерево» на всі територіально-адміністративні поділи України з мільйонами інформаційних просторів і об’єднують користувачів в багато чисельні вертикально-горизонтальні групи для створення великого впливу на зміни реального життя.
 
Реєструючись в inacsy.com кожен користувач визначає перелік своїх життєвих інтересів і територіальну локацію для приєднання в багато чисельні групи громадянського суспільства де має рівноправну участь для висловлювання своєї громадянської позиції в широкому колі життєвих питань.
 
Кожен користувач за його власним вибором може бути одночасно учасником в багатьох суспільствах в цікавих для нього сферах інтересів і локацій, проявляючи свою громадянську активність, своїм голосуванням і пропозиціями покращувати ці сфери, створюючи кращі умови реального життя.
 
Організації та об’єднання мають всеукраїнську структуру з мільйоном інтерактивних інформаційних офісів-представництв для згуртування і керування своїми членами і прихильниками для забезпечення постійного високого рівня співпраці і взаємодії в отриманні бажаних результатів їх діяльності.
 
В inacsy.com вперше в світі розроблені і застосовані спеціальні алгоритми, які дозволяють застосуванню КОЛЕКТИВНОГО РОЗУМУ. Тому стало можливо в багато чисельних суспільствах легко і швидко напрацьовувати багатовимірні оптимальні рішення, формувати рейтинг пропозицій для вирішення проблем і задач з урахуванням думки кожного користувача. Легко обирати потрібну комунікацію для взаємодії у реальному житті для вирішення важливих задач.
 
ІНтер АКтивні СИстеми КОМуникацій inacsy.com мають вертикально інтегровану архітектуру з розширеними інструментальними можливостями горизонтальних спільнот для:
 
  • обговорення новин, подій, статей для формування основної думки суспільства;
  • оцінку діяльності керівників у всіх сферах життя на всіх територіальних поділах для стимулювання їх плідної і чесної праці, та запобіганню корупції на початковій стадії;
  • створення ініціатив і формування змісту законів для вдосконалення і розвитку умов життя.
  • Кожен користувач може швидко визначити не знайомих, але найбільш близьких за обраними ознаками особистостей для створення товариських, дружніх, ділових та особистих відносин.
 
Фактично inacsy.com є системою постійно діючих електронних референдумів у всіх сферах життя і на всіх територіальних поділах, що реалізує новий рівень демократії – «ІНТЕРАКТИВНУ ДЕМОКРАТІЮ», починаючи з місцевого рівня і розповсюджується на всі рівні країни в цілому, де кожен громадянин може приймати дієву участь у покращенні свого життя.
 
Ефективність діяльності кожної людини, окремих суспільств і всього громадянського суспільства дуже залежить від правильного використання зусиль на корисну діяльність, яка базується на правильному формулюванні і відбору проблем, напрацюванні і застосуванні оптимальних рішень, плідних взаємодіях в суспільствах за інтересами для прискорення отримання бажаних результатів в реальному житті без витрачання часу на хибні дії і відносини.
 
Кожний успішний громадянин наповнює успішне суспільство і формує дієве громадянське суспільство для створення успішної України.
 
РЕЄСТРУЙТЕСЬ. КОРИСТУЙТЕСЬ. ПОШИРЮЙТЕ. ДОСЯГАЙТЕ.
РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО! КОЛИ НАС БІЛЬШЕ – МИ СИЛЬНІШІ!
СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Інтерес

Суспільні інтереси
Триває завантаження...

Відправити заявку на додавання інтересу

Локація